Služby

ELEKTROMOBILITA PLZEŇSKÉHO KRAJE

Cílem projektu elektromobility plzeňského kraje je rychlý a efektivní nástup elektrických dopravních prostředků za podpory institucí , firem a občanů nakloněných podpoře, rozvoji a provozování elektromobilů. Organizujeme a podílíme se na akcích konaných v areálu Centra elektromobility Plzeňského kraje. Podporujeme a účastníme se Dnů elektromobility VOŠ a SPŠE Plzeň. Zřízením flotily elektrických vozidel propagujeme rozvoj elektromobility Plzeňského kraje. Spolupracujeme se základními středními a vysokými školami v Plzeňském kraji v rámci středoškolské odborné činnosti nebo na školních projektech jako je např.“Postav si svůj elektromobil“, „Technická olympiáda Plzeňského kraje“. Pro odborníky i veřejnost pořádáme propagační, školící a vzdělávací akce na téma elektromobilů a elektromobility.

ELEKTROMOBILY

Provádíme opravy a úpravy sériových vozidel s elektromotorem. Elektromobil jako firemní dopravní řešení. Provádíme opravy elektromobilů značek VW,Škoda, Mitsubishi, Nissan. Provádíme repase akumulátorů elektromobilů.

Provozujeme půjčovnu elektromobilů. Vyzkoušejte čistý, tichý a neskutečně levný provoz elektromobilu. S autem od nás jezdíte levněji než s vlastním!

DOBÍJECÍ STANICE

Provádíme výstavbu dobíjecích stanic elektromobilů pro firmy i občany. Vyprojektujeme a postavíme ve vašem objektu nebo na vašem pozemku dobíjecí stanici pro váš elektromobil. Stavíme a provozujeme také veřejné vysokorychlostní dobíjecí stanice pro elektromobily. Rozvíjíme infrastrukturu pro elektromobily v plzeňském kraji.

ELEKTROPROJEKCE A INSTALACE

Projektujeme a provádíme elektroinstalace v bytových a rodinných domech i výrobních a komerčních objektech. Projektujeme rozvody a přípojky elektřiny. Projektujeme a stavíme dobíjecí stanice pro elektromobily. Projektujeme a stavíme dobíjecích stanice elektromobilů pro firmy i občany. Realizujeme soukromé i veřejné vysokorychlostní dobíjecí stanice pro elektromobily.

Internetové prezentace Benefitweb.cz